سلام دوستان من خوش آمديد «» اميدوارم كه بتوانم مطالب مفيدي براي شما در وبلاگ بگذارم«» دانشجويي از خوي


دانشگاه پيام نور(مربوط به سال۸۷) 

ليست عناوين دروس، ليست ارائه دروس،‌ وضعيت منابع درسي و برنامه امتحانات دوره هاي كارداني، كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكتري تخصصي سال تحصيلي 88-87 

 

لینک ثبت نام در دانشگاه پیام نور

http://reg.pnu.ac.ir

 

اطلاعیه های ثبت نام اینترنتی

 

تاریخ به روز رسانی: 10/11/1386

 آموزش و نحوه ثبت نام اینترنتی

دانشجويان محترم جهت انتخاب واحد به دو گروه تقسيم بندي مي شوند :

 الف - دانشجوياني كه انتخاب واحد اينترنتي از طريق سايت http://reg.pnu.ac.ir شامل آنها نمي شود.

 ب- ساير دانشجويان كه انتخاب واحد اينترنتي آنها از طريق سايت http://reg.pnu.ac.ir و طبق مراحل مربوط انجام مي گردد.


 الف - دانشجوياني كه انتخاب واحد اينترنتي از طريق سايت http://reg.pnu.ac.ir شامل آنها نمي شود كه عبارتند از :

1- دانشجويان دوره‌هاي آموزش الكترونيكي :

اين گروه از دانشجويان دانشستان براي ثبت نام به آدرس اينترنتي daneshestan.pnu.ac.ir مراجعه نمايند.

 2- دانشجويان آزمون محور – (راديو تلويزيوني) :

اين گروه از دانشجويان مركز پيشرفته آموزش از راه دور براي ثبت نام و انتخاب واحد از طريق آدرس اينترنتي قبلي eb.pnu.ac.ir فرآيند انتخاب واحد خود را دنبال نمايند.
 

3 - دانشجویان کارشناسی ارشد(می توانند از تاریخ 23 الی 27 بهمن ماه از طریق آدرس اعلام شده در همین صفحه اقدام به انتخاب واحد نمایند) و دکترا

 4 - چگونگی ثبت نام دانشپذیران مردود فراگیر دوره قبل ، پس از اعلام نتایج آزمونهای پایان نیمسال اول 87-86 در صورت احراز شرایط  متعاقباً اعلام میگردد.

 5- تاریخ ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان برون مرزی بزودی اعلام خواهد گردید .


 ب- ساير دانشجويان كه انتخاب واحد اينترنتي آنها از طريق سايت http://reg.pnu.ac.ir و طبق مراحل مربوط انجام مي گردد :

 لطفا مراحل را به دقت و به ترتیب اعلام شده انجام دهید.  برای اطلاع بیشتر به قسمت نکات بروید!

1- آدرس سایت جهت انتخاب واحد اینترنتی http://reg.pnu.ac.ir می باشد.
2- بعد از وارد شدن به آدرس مورد نظر گزینه "ورود به سیستم" را کلیک نمایید.


3- کد کاربر و رمز عبورخود را تایپ نمایید. ( کد کاربر شماره دانشجویی و رمز عبور : شماره شناسنامه می باشد )

کد کاربر: شماره دانشجویی
رمز عبور: شماره شناسنامه

4- به صفحه اختصاصی خود وارد شوید. توجه نمایید در قسمت وسط صفحه نام و نام خانوادگی شما درج شده است.

در این صفحه قسمتهای ذیل را مشاهده می نمایید که با مطالعه دقیق می توانید انتخاب واحد صحیحی داشته باشید.
الف ) برنامه کلاسی نیم سالی : در این قسمت کلیه درسهای ارائه شده مربوط به رشته خود را همراه با نام استاد و کد کلاس ، تاریخ و ساعت تشکیل کلاس مشاهده می نمایید.
ب) ریز نمرات :باانتخاب گزینه فوق کارنامه تحصیلی خود به همراه کلیه دروس اخذ و پاس شده تا نیمسال اول 86 مشاهده می نمایید .
ج) امتحانات :در این قسمت تاریخ آزمونهای دروس رشته های مختلف در نیمسال دوم 86 قرار دارد.
د) سر فصل دروس رشته ها :بعد از وارد شدن به این قسمت و انتخاب رشته مورد نظر کلیه دروس 9 ترم خود وروابط پیش نیازی- هم نیازی هر یک را مشاهده می نمایید .
و )منابع درسی :در این قسمت منابع دروس انتخابی خود را در نیمسال دوم 86 مشاهده می نمایید .
لذا به کلیه دانشجویان توصیه می شود قبل وارد شدن به گزینه انتخاب واحد موارد ذکر شده در بند های( الف) تا( و) رابه دقت مطالعه ، سپس مطابق با برنامه کلاسی نیمسالی ،تاریخ امتحانات ،رعایت پیش نیازی دروس مورد نظر خود را در در برگه ای یادداشت نمایید .


5- گزینه انتخاب واحد را کلیک نمایید صفحه ذیل را مشاهده می نمایید.برای ادامه کار می بایست کد ملی خود  را در قسمت مربوطه  وارد نمائید.

دانشجویان مهمان ، دانشگاه مقصد خود را در صورت داشتن نامه مبنی بر موافقت دانشگاه مبدا و مقصد می تواند انتخاب نماید.

سپس گزینه "ادامه عملیات انتخاب واحد" را کلیک نمائید .پنجره ذیل نمایش داده میشود:

با مشاهده صفحه بالا رشته تحصیلی خود را انتخاب سپس گزینه انتخاب رشته را کلیک نمائید.

 • اگر می خواهید در نیمسال دوم 86 از مرخصی تحصیلی استفاده نمایید در صورتیکه با توجه به کارنامه تحصیلی خود مجاز به استفاده از مرخصی تحصیلی می باشید گزینه فوق را انتخاب نمایید .

 • دانشجویان کارشناسی که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند حداکثر 2 نیمسال مجاز به استفاده از مرخصی تحصیلی هستند .

 • دانشجویان کاردانی که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند حداکثر 1 نیمسال مجاز به استفاده از مرخصی تحصیلی هستند .

 • سایر دانشجویان کارشناسی حداکثر 6 نیمسال مجاز به استفاده از مرخصی تحصیلی هستند .

 • سایر دانشجویان کاردانی حداکثر 3 نیمسال مجاز به استفاده از مرخصی تحصیلی هستند .
   بعد از انتخاب گزینه مرخصی تحصیلی صفحه ذیل مشاهده می نمایید .

با کلیک گزینه تأیید و ثبت مرخصی تحصیلی وارد صفحه تعیین وضعیت پرداخت می شوید .


6- درصورتیکه تمایل به انتخاب درس درنیمسال دوم دارید گزینه انتخاب واحد را کلیک نمایید .
صفحه برگ انتخاب واحد نیمسال دوم 87-86 ((نام دانشجو)) باز می شود.

7- اکنون با انتخاب دروس مورد نظر خود ( دروسی که در برگه یادداشت نموده اید ) از برنامه کلاسی ( به کد درس – کد کلاس و نام درس دقت فرمائید ) دروس مورد نظر را به ترتیب انتخاب و گزینه اضافه را کلیک نمایید – ( در صورتیکه درسی را اشتباه انتخاب نموده اید روی درس در جدول دروس انتخاب شده دانشجو کلیک نمایید و سپس گزینه حذف را کلیک کنید ).
8- گزینه کنترل مقدماتی را کلیک نموده تا سیستم وضعیت دروس شما را بررسی نمایید . لازم بذکر است تنها دانشجویان فارغ التحصیل می توانند زیر سقف مجاز  انتخاب واحد نمایند.(سقف مجاز  12 واحد است ، درصورتیکه دانشجوی ترم آخر می باشید " گزینه دانشجوی ترم آخر " را کلیک نمائید.) در صورت اطمینان از انتخاب خود گزینه ثبت قطعی را کلیک نمایید.
9- صفحه انتخاب واحد شما بعد از ثبت قطعی به صورت ذیل نمایش داده می شود

10- سپس برای ادامه کار گزینه پرداخت شهریه را کلیک نمایید.  صفحه ذیل را مشاهده می کنید، با توجه به اینکه نهایی شدن عملیات  ثبت دروس انتخاب واحد منوط به پرداخت شهریه حداکثر تا 24 ساعت پس از ثبت نام می باشد لطفاً در فاصله زمانی فوق ( 24 ساعت ) نسبت به پرداخت شهریه اقدام فرمائید.

اگر وضعیت شما شامل یکی از گزینه ها (خانواده شهداء و ...، دانشجویان ممتاز در مرکز، دانشجویان ممتاز در استان، کارکنان پیام نور – همسر و فرزندان تحت پوشش بهزیستی و یا مقتضی وام می باشید می بایست از ارگان مربوطه گواهی معتبر به دانشگاه ارائه کرده باشید) ، در صورتیکه شامل هیچ یک از موارد "خانواده شهداء " تا "دانشجوی متقاضی وام " نمی باشید گزینه اول "دانشجوی عادی بدون سهمیه وام "  را انتخاب نمائید.درصورتیکه دانشجوی ترم آخر می باشید   گزینه دانشجوی ترم آخر را کلیک  نمائید زمان پرداخت شهریه شما  توسط دانشگاه خود متعاقباً اعلام میگردد.


11- بعد از انتخاب گزینه مربوط به خود وارد صفحه ذیل می شوید.

در این مرحله با انتخاب هر یک از گزینه های مورد نظر وارد پنجره مربوطه می شوید.
 در صورت انتخاب گزینه "مراجعه به شعب" پنجره ای با مشخصات ذیل برای شما باز می شود.

- در این زمان با مراجعه به شعب بانک صادرات و با استفاده از اطلاعات مربوط به جدول فوق می توانید شهریه خود را پرداخت نمائید.

توجه : دانشجويان ميبايست شماره سريال موجود روي فيشهاي واريزي بانک را حذف نموده و شماره سريال خود را به جاي آن درج نمايند.


-
در صورت انتخاب گزینه "تلفن بانک" پنجره ای با مشخصات ذیل برای شما ایجاد می شود. با اطلاعات جدول فوق از طریق دستگاههاي خود پرداز یا شماره تلفن1553 در مراکز استانها و سايرتلفنهاي دريافت قبوض در هر استان (به صورت غير حضوري ) می توانید شهریه خود را پرداخت نمايید .   "سایر شماره تلفن بانک های  استان ها"


در اين روش دانشجويان صرفاً با مراجعه به دستگاههاي خود پرداز بانک صادرات و انتخاب گزينه پرداخت قبوض يا ارتباط با شماره تلفن 1553 در مراکز استانها و ساير تلفنهاي مرتبط ، نسبت به واريز هزينه ثبت نام اقدام نمايند .
 

12- بعد از پرداخت شهریه انتخاب واحد شما با موفقیت انجام شده است. (توجه نمایید شما تا 24 ساعت بعد از ثبت دروس خود می باست شهریه را پرداخت نمائید).

توجه مهم : از صفحه برگ انتخاب واحد نهایی خود  بعد از ثبت قطعی (مرحله 9) و صفحه تلفن بانک یا پنجره مراجعه به شعب توسط چاپگر پرینت تهیه نمائید. ( یا در صورت عدم دسترسی به چاپگر در آن لحظه ) می توانید وارد منوی File در بالای صفحه شوید و گزینه save as را انتخاب نموده و صفحه فوق را ذخیره نمائید.

 اطلاعیه بانک صادرات

توجه : درصورت وجود اشکال در امور بانکی با شماره  تلفن های 88835919- 88826265- 84762839 - 66700664  و پیش شماره 021  تماس بگیرید .

توجه:  دانشجوی گرامی در صورتی که نمرات نیمسال اول 86 را تا زمان انتخاب واحد دریافت نکرده اید نگران نباشید طبق جدول زمانبندی نسبت به انتخاب واحد خود اقدام نمایید تغییرات لازم  در زمان حذف و اضافه امکان پذیر می باشد.

یادآوری: در صورت وجود هر گونه سوال یا درخواست کلاس درس جدید گزینه مکاتبه با آموزش را کلیک نموده و مطالب مورد نظر خود را ارسال نمائید تا دانشگاه بعد از بررسی در صورت امکان درس مورد نظر شما را تعریف نماید.


 تذكرات بسيار مهم :

تذكر 1 : دانشجويان به هيچ عنوان براي پرداخت شهريه به واحد مراجعه ننمايند.

تذكر 2 : فهرست شعب بانك صادرات براي مراجعه به نزديكترين شعبه در سايت انتخاب واحد موجود است.

تذكر 3 : با عنايت به اينكه پرداخت‌ها حداكثر تا 24 ساعت پس از "ثبت قطعي" انتخاب واحد، فقط يكبار ميسر مي‌باشد لذا دانشجويان با توجه به دسته‌بنديهاي زير رويه صحيح پرداخت را انتخاب نمايند:

الف - دانشجويانيكه تمامي يا بخشي از شهريه آنها توسط نهادهاي ديگر پرداخت مي‌گردد (اعم از بنياد شهيد و امور ايثارگران، بهزيستي، كميته امداد، كارمندان پيام نور، فرزندان اعضاي هيأت علمي پيام نور ممتازين، قهرمانان ورزشي و ... ) و همچنين متقاضيان استفاده از وام شهريه فقط در تاريخ 14/11/86 لغايت 17/11/86 به وب ‌سايت ثبت نام http://reg.pnu.ac.ir  مراجعه و پس از انتخاب واحد با انتخاب گزينه مناسب با شرايط خود ، از تسهيلات بهره‌مند مي‌گردند.

پرداخت اين دسته از دانشجويان به
حساب متمركز 0101963278006 سپهر بانك صادرات (پروژه ثبت‌نام دانشگاه پيام نور – امور ويژه مالي) با استفاده از يك از سه روش پرداخت ذكر شده مي باشد .

احراز شرايط برخورداري از امتيازات و تسهيلات اين دسته از دانشجويان دوره كارشناسي توسط مديريت مالي سازمان مركزي با هماهنگي استانها از تاريخ 18/11/86 لغايت 24/11/86 انجام مي‌پذيرد.ب - كليه دانشجويان (بجز موارد فوق الذكر ) لازم است  پس از قطعي نمودن انتخاب واحد خود در وب سايت ثبت نام ، ‌با انتخاب گزينه «ساير» در فرم واريز شهريه ، از يكي از سه روش اعلام شده استفاده نموده و به
حساب متمركز 0101937130005 سپهر بانك صادرات ( پروژه ثبت نام ) دانشگاه پيام نور شهريه خود را واريز نمايند.

در پایان به تاریخها و اطلاعيه هاي اعلام شده از سوی مرکز خود توجه فرمایید.

 


 نکات قابل توجه:

 • سعی کنید در هنگام انتخاب واحد از خطوط اینترنت با کیفیت قابل قبول و با سرعت بالا استفاده نمائید.

 • در هنگام انتخاب واحد با دقت و با حوصله اینکار را انجام دهید، چنانچه آشنایی با اینترنت ندارید از دوستان و آشنایان مورد اطمینان برای این مورد کمک بخواهید.

 • سعی کنید پنجره های دیگر را در هنگام انتخاب واحد ببنیدید تا سرعت رایانه و خط اینترنت برای این مورد استفاده گردد و دچار کمبود سرعت نشوید.

 • از آنجایی که سایت به صورت فارسی طراحی گردیده است لذا سعی کنید از مرورگر های استاندارد مانند :Internet Explorer و یا Mozilla FireFox و ترجیحا نسخه به روز آنها
  استفاده شود.
 • چنانچه در محیطی مانند کافی نت و یا رایانه ای به غیر از رایانه شخصی خود را برای این منظور انتخاب کرده اید، از سالم بودن آن و نداشتن برنامه های جاسوسی اطمینان حاصل کنید!
 • به هیچ عنوان رمز خود و رمز عابر بانک خود را نزد دیگران فاش نکنید. مسئولیت آن به عهده شما خواهد بود!

 

 

نوشته شده توسط نغمه گر عشق در سه شنبه شانزدهم بهمن ۱۳۸۶ ساعت 1:55 | لینک ثابت |
 
offshore bank account

Copyright©2006-This Template Designed By نغمه گر عشق